Ayrancı Koltuk Yıkama

Gönderen:

Ayrancı Koltuk Yıkama

ayrancı koltuk yıkamaAyrancı koltuk yıkama firmamız tüm kolaylıkları önünüze seriyor. Firmamız 14 yıldır layığı ile hizmetini icra etmekte her geçen gün başarı seviyesini artırmaktadır. Uzun yıllardır kazanmış olduğumuz deneyimler sayesinde koltuk yıkama denilince akla gelen lider bir firmayız.

Firmamız koltuklarınızı adresinize gelerek bizzat yerinde yıkamaktadır. Sektördeki diğer firmaların kullanmış olduğu sıradan makinelerin yerine yurt dışından özel olarak getirdiğimiz piyasada hiçbir koltuk yıkama firmasının pahalı olması sebebi ile kullanmadığı profesyonel makinelerimiz ile yıkama işlemi uygulamaktayız. Yıkama işlemi yapılırken anti bakteriyel ilaçlar kullanıyoruz ki ev akarlar bakteriler ve tüm lekeler sıradan temizlik maddeleri le değil profesyonel ilaçlarla giderilebilir ancak.

Sizlere her şeyden önce %100 hijyen garantisi sunuyoruz. Tüm firmalardan 4 kat daha derinlemesine temizlik garantimizle diyoruz ki eğer bizlerden memnun kalmazsanız tekrar yıkama garantisi ve ücret almama garantisi veriyoruz. Çünkü firmamıza güveniyoruz. Sizler de işini bilen profesyonel bir firmaya değilde merdiven altı firmalara başvurmaktan kaçınmalısınız. Aksi takdirde bir sürü maliyet harcayıp aldığınız koltuklarınız zarar görür ve yıpranmalar oluşur. Daha detaylı bilgi için iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

0

Hakkında Yazar:

  Related Posts
  • No related posts found.